Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan tudom megoldani az...

Hogyan tudom megoldani az áramlást?

Figyelt kérdés

Sziasztok adott egy 125literes akvarium amiben guppy-kat tartok a talaj az JBLmanado vettem hozza egy elég erős külső szűrőt (Aqua nova NFC 1200. 1200l/h) az lenne gondom ezzel hogy ahogy bekapcsolom olyan erővel kezdi el nyomni a vizet hogy az egész talajt fel kavarja pár tippet szeretnék kérni hogy érdemes beállítani a kiömlőt hogy helyezzem el vagy ha van YouTube-on valami videó azt is szívesen megnézem válaszokat előrre

is köszönöm


2021. szept. 9. 19:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, te milyen mentáltornával hülyézed le a Bernoulli törvényt? :D
2021. szept. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
19%

Nem nagyon sikerült felfogni ugye, hogy itt nem erről van szó...


Fuss neki még egyszer, vigyorgós barátom, nincs szó állandó energiáról, növekvő sebességről, és emiatt csökkenő nyomásról.

Értem én, hogy van egy fantáziaképed, de ez nem a valóság. A keresztmetszet csökkenés nem jár együtt sebesség növeléssel, (legalábbis e tekintetben elhanyagolható mértékűvel) mert a vízhozam nem állandó.

Nem írom le még egyszer, hogy ez nem egy kerti slag, szerintem épp elég szájbarágósan leírtam ahhoz, hogy egy épelméjű ember fel bírja fogni.

2021. szept. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
19%

" hülyézed le a Bernoulli törvényt"


Tényleg drogozol, vagy nem tudom, de ezt még másold már be ide, hagy röhögjek még egyet, hogy miket hallucinálsz, hol, mikor hülyéztem le a törvényt?!


Hülyeségnek tituláltam azt, hogy ezt a törvényt hozod fel példának egy olyan rendszernél, ami erre alkalmatlan.

2021. szept. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!