Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tűzoltópalack használata co2...

Tűzoltópalack használata co2 rendszerben?

Figyelt kérdés

Miben másabb mint a hagyományos pl linde palack?

Azt tudom, hogy nem mindenhol töltik újra, de ezen kívül van más hátránya?


2021. okt. 31. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
6%
Az, hogy ha egy teremben vagyunk vele akkor megfulladunk hosszadalmas mire hatása lesz illetve be kell zárni az ablakokat és ajtót. Az az előnye a CO2 nek, hogy nem káros az elektronikus dolgokra így inkább informatikai termekben használják.
2021. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Én a növényesben sok évig tűzoltópalackot használtam.

Teljesen jól működött, még a fej menete is pont ugyanaz mint egy hegesztő palacké, gond nélkül ráment a reduktor.


Annyi volt csak vele, hogy kellett fabrikálni egy talpat neki amin függőlegesen lehet tartani, mert gömbölyű volt az alja és nem állt meg magától.


Használd bátran.

2021. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyedüli macera szerintem csak a töltéssel van, legalábbis itt nálunk nemigazán tudott a tűzoltkészülékes rendesen palackot tölteni. (10 kilósomba 3 kilót tudott beletölteni) Érdemesebb inkább neten venni egy rendes palackot, mert azt csak elviszi az ember egy illetékes lerakatba, és cserélik töltöttre. Az új palack bevizsgált, érvényes nyomáspróbával rendelkezik mindig.
2021. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!