Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az akváriumi fűtőt teljesen...

Edi0617 kérdése:

Az akváriumi fűtőt teljesen bele kell tenni a vizbe vagy a tetejének kint kell lennie ahol állitani lehet a hőfokot?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, a legteteje, tehát a kis tekerős része lehet kinn a vízből.
2010. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontos a válasz, de én vz alá szoktam tenni,mert ha lejebb megy a vízszint nem tesz jót a kint levő résznek.
2010. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és ahol állitani kell oda nem baj ha belemegy a viz?nem lesz tőle baja?
2010. szept. 3. 19:03
 4/7 anonim válasza:
Ne aggódj semmi baja nem lesz hiszen vízhatlanok.Nekem is egészen az aksi közepén van a tekerője,és ha azt egyszer beállítod utána úgysem kell többet tekergetned.
2010. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha lenne tőle baja, megrázná a halakat. Forgalmazni se lehetne őket
2010. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább abból lehet baj ha nincs benne teljesen.
2010. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként van rajta egy kis hullámvonal, vagy csík, ami jelzi, hogy meddig kéne a vízszíntnek lennie.

Nekem úgy volt, hogy kilógott a végéből 1cm, tehát a tekerője már nem volt benne, viszont lehet mégiscsak jobb hja belerakod, mert nekem így a tekerője totál vízköves lett.

2010. szept. 4. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!