Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az akvárium vize miért lesz...

Az akvárium vize miért lesz barna? A többi lent.

Figyelt kérdés
Készítettem egy 30 literes csak mohából álló akváriumot. Nincsen benne szűrő, de világítás van fölötte, igaz nem túl erős. Dekorációnak egy vasfát raktam bele, úgy gondolom, talán ez színezte el a vizet. Pár napja van meg az akvárium, egyszer csináltam egy teljes vízcserét, de másnapra megint bebarnult. Esetleg valakinek hasonló tapasztalat? Minden tanácsot szívesen fogadok.

2022. jan. 1. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:

A vasfa miatt. Az barnítja is a vizet.

Mi a terved? Mit szeretnél összeállítani?

2022. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Egy olyan akváriumot amiben csak moha van, esetleg egy két anubias. A vasfa meddig szokta engedni a színét? Azóta még 2x cseréltem rajta vízet, a másodiknál már sokkal szebb színe lett a víznek.
2022. jan. 2. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom, elég sokáig színezi. Egy enyhe színt elég sokáig adni fog a víznek.
2022. jan. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!