Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Minden kezdő átesik azon,...

Minden kezdő átesik azon, hogy pár hal, rák, csiga vagy egyéb állata elpusztul?

Figyelt kérdés

Nem öreg állatokra gondolok.

Nekem meghalt az egyik rákom. Nem tudom mi lehetett az oka. A másik jól van, ma vedlett.

Rossz érzés.



2022. febr. 10. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Persze de azért nem visel meg annyira mint egy nagyobb állat,mellesleg az akvárium egy mini ököszisztéma ott gyorsan mennek a dolgok de érdemes utána olvasni és tanácsot kérni tapasztalt akvárium tulajdonostól.Hogy kiküszöböld vegyél lélegeztetőt ,és takarits legalább havonta,adj rendszeresen enni de sose etesd túl.
2022. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Azon is múlik milyen példányt veszel. Nekem volt 2 bettám az egyik simán átvészelte az úszó hólyag gyulladást amit a szállításkor szerzett a másik meg alapból beteg volt amit utólag vettem észre meg is halt.
2022. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Még nagyon rég,gyerekként voltak kalandjaim folyami rákokkal.Volt amelyik átrendezte az akváriumot,kitúrta meg elvágta a növényeket,egy másik úgy eltűnt soha többet nem találtuk meg.Egyszer egy levedlett páncélt kiraktam az erkélyre száradni,a bolond macska meg megette...
2022. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

Nekem az elején az újszülött guppijaim pusztultak el. Egy lány molly terhesen, őt nagyon sajnáltam. Gyönyörű volt.

2 nyúlcsiga

Később volt még egy nagy elhalálozási hullám, sz4r helyről vettem halakat. Minden meghalt amit abból a boltból vettem.

2022. febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!