Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Márványzúzalékot hol lehet venni?

Márványzúzalékot hol lehet venni?

Figyelt kérdés

van állatkereskedésbe is, vagy nekem kell elmenni egy olyan emberhez akinek van márványa és azzal összetöretni? ha van kereskedésbe, akkor kb mennyit adnak hány forintért? az almacsigák miatt kéne.

porított kagylóhéj is jó, nem feltétlen márványzúzalék.

de a kagylót azt én is meg tudom csinálni, vagy inkább kereskedésbe vegyem? mindegy, hogy milyen kagylóból van?


2010. szept. 19. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha csigáknak kell én megnézném először is kereskedésben, hogy mennyibe kerülnek és csak utána keresgélnék szakikat, ha drága. Ez a legegyszerűbb és legbiztonságosabb.
2010. szept. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Díszhal kereskedésben van mindenhol.

250Ft egy kis fél kilós,

750Ft a nagyobb kb 2 kilós,

1300Ft kb 4 kilós zacskó


és ezek vannak többféle szemcsemérettel, pl van 1-3 miliméteres ami különböző színekben pompázik.


Feketéből meg láttam 3-5mm-es, és 5-10mm-es szemcseméretűt.


Pl nekem 5mm-es szemcsenagyságú van és a malájtornyos csiga azt csinálja, hogy rámászik, átöleli, és forgatja, úgy nyalogatja róla az algát. Azért hasznos az a csiga, mert így megforgatja az aljzatot :)

2010. szept. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az almacsiga az nemtom hogy neki mért kell a márványzuzalék, az nem forgatja az aljzatot szerintem. Az inkább csak az üvegen szokott mászni. Nem?
2010. szept. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!