Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 180 literes akváriumba lehet...

180 literes akváriumba lehet együtt tartani razborát ,indiai üveg harcsát és guppit ?

Figyelt kérdés
Razbora és harcsa tuti mehet egymás mellé, úgy néztem kb egyforma vizkeménységet igényelnek.guppi meg ugye nem kényes , inkább az lenne a kérdés nem e fogják megcsipkedni a guppikat ?
2022. aug. 11. 17:10
 1/4 anonim válasza:
Szegény guppik 😢
2022. aug. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A guppikat általában nem szereti a többi hal, felidegesítik őket. Szóval gyakran be stresszelnek vagy megtépik a guppikat. Mivel a guppi a felszín közelében szeret úszni, ezért én talajlakókat és talajközeli fajokat raknék melléjük.
2022. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tevenyereggyarto ***** válasza:
Azok a guppik eléggé kilógnak a sorból. Biztos szeretnéd? Én őket nem ajánlom. Akkor már inkább valami biotóp-jellegű akváriumot csinálnék amiben jól mutatnak az üvegharcsák meg a szintén hozzájuk passzoló razbórák (azt nem írtad pontosan milyen razbórát szeretnél).
2022. aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
"a guppi nem kényes" Azért vannak igényei nekik is. A harcsa viszont nagyon, vagyis ha savanyú 6pH-s lágy 8NK-s tőzegen átfiltrált vizet biztosítasz a tartásukhoz akkor a gippik hamar feladják pláne kellő beszoktatás nélkül. Ha pedig csapvízbe teszed őket akkor a harcsák lesznek nagyon rövid életűek. Bántani nem fog senki senkit nem ez itt a gond. Én is egy biotóp jellegű akvárium megtervezését ajánlom sűrű felszínen úszó növényzettel, sötét talajjal és hátfallal. A talajra kisebb csíkféléket ajánlanék (pl csokoládé csík) mer ezek a harcsák ritkán esznek a talajról.
2022. aug. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!