Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szivacsszűrő, légpumpával,...

Szivacsszűrő, légpumpával, erre rakhatok porlasztókövet?

Figyelt kérdés
szivacsszűrőből jön egy üveg cső ki,ott megy a levegő,kiiktathatom az üveg csövet,és annak a helyére rakhatok porlasztót,vagy az üveg cső végére rakjam ?
2010. szept. 24. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez így nem egészen világos, talán egy fényképpel érthetőbb lenne. Nem tudom elképzelni, hogy mit akarsz csinálni. Ha a szivacsszőrőd lemenő légcsövét kihúzod a helyéről, akkor a szivacs nem szűr, nem áramoltatja a vizet.
2010. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor másképp próbálok fogalmazni.van egy légpumpám,amire szivacsszürő van kötve.A szivacsszürőn,felfelé van egy üveg cső amin köpi vissza a vizet.Az üveg cső végére lehet polasztókövet tenni ?
2010. szept. 24. 19:53
 3/6 A kérdező kommentje:
2010. szept. 24. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Én tegnap ugyan ebben a dilemmában voltam, ki is írtam a kérdést, h hangosan csobog...

Bementem ma egy másik boltba és hasonlóképpen próbáltam elmagyarázni az eladónak,h oda a csőhöz szeretnék porlasztót.Nagy nehezen leesett neki és csak legyintett,h azt dobjam ki jó messzire. 800 Ft-ért vettem egy új szivacsszűrőt és ebben már benne van a porlasztó is a szivacs belsejében.

De egyébként nekem azt mondta az eladó ahol az első szűrőt vettem,h azt a (nekem műanyag)csövet ki is lehet venni,akkor oda talán könnyebb betenni a porlasztót,ha mégis az mellett döntesz.

Na ezt jól megcsavartam,de remélem érted;)

2010. szept. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, mert egyrészt ez vizet és levegőt is köp, a porlasztóba általában csak levegő megy. Másrészt ennek a csőnek a vége fennt van, ahhoz, hogy porlasztókövet köss rá, ahhoz kell egy újabb cső, amit levezetsz a fenékre (mert porlasztásnak csak ott van értelme), de abban már nem hiszem, hogy lesz elég nyomás. harmadik, hogy jó, ha a vízfelszín mozgatva van, direkt van ez így csinálva.

Miért akarod átvariálni?+

2010. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mert ahogy buborékok szétpukkadnak,tiszta víz lesz az üvegtető.ha meg lejjebb rakom az üveg csövet nagyon hangosan bugyog.
2010. szept. 24. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!