Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet valahogy halkítani a...

Lehet valahogy halkítani a légpumpán? Atman at-a 2500

Figyelt kérdés
Hiába pakolok alá bármit,berezonál tőle minden.van szabályozó csap hozzá.Egyébként nem lenne hangos.Valami tipp ?
2010. szept. 30. 12:13
 1/7 Salx Narval ***** válasza:
Ha gyárilag halkabb volt, akkor kicserélheted benne a membránt.Ahol vásároltad, valószínűleg alkatrész is van hozzá.Ha mindig ilyen volt,akkor nem tudsz mit kezdeni vele, hacsak bele nem teszed egy hangszigetelt dobozba, vagy át nem teszed, egy másik helyiségbe, esetleg teraszra.Én simán kitettem az udvarra, ott pöföghet kedvére.
2010. szept. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tegnap kaptam ,vadi új garis.Maga a pumpa halk,csak berezonál tőle minden,akár mit próbálok alátenni,Ja és nem szeretném ha felgyulladna egy dobozban.
2010. szept. 30. 14:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha maga a pumpa halk, mondjuk a kezedben, akkor valamilyen megoldásnak lennie kell. Már régóta nem használom, de nekem is volt egy őskori, azt ha jól emlékszem felakasztottam egy szeggel a falra, ott nem rezonált, meg valami olyasmi is rémlik, hogy szigetelőszalaggal ráerősítettem valamire. De a kérdésedben benne van a válasz, olyan helyre próbáld tenni, ahol nem rezonál, mondjuk a földre, vegyél hosszabb csöveket hozzá.
2010. szept. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Salx Narval ***** válasza:
Most, hogy írod,én is több helyen láttam már, fellógatva zsinóron.
2010. szept. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos kivitelezhetetlen a fellógatás,mert egy szekrénysorban van a polcon az akvárium,és felette is van egy polc amin a pumpa van.Szóval a fal messze van tőle,a kisgyermek miatt meg nem rakhatom a földre ,inkább mindent magasra kell pakolni.Egész nap ezzel szenvedek ,csak megtalálom a megoldást rá,azért köszi mindenkinek.
2010. szept. 30. 16:11
 6/7 anonim ***** válasza:
És ha egy vastag szivacsot teszel alá? Vagy hungarocellt? Arra esetleg rá is szigszalagozhatod, akkor a burkolata sem rezonálhat, nem csúszkálhat el. Esetleg még vastagabb kétoldalú ragasztó.. Vagy a polcra is beakaszthatod valahová damilra lógatva. Most hirtelen nem jut más az eszembe.
2010. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,úgy néz ki sikerült,fel szigetelő szalagoztam a felette lévő szekrény aljára,lógatva.Végre csend van :)
2010. okt. 1. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!