Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elpusztult egy hím plattim....

Elpusztult egy hím plattim. Nem tudom mikor, mert a belső szűrő mögé bújva találtam, meg, de már elkezdett bomlani. A többi halnak lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Már a szeme is olyan kékes vagy milyen volt. Szerintem az okozhatta a halálát, hogy beszorult a szűrő mögé. :(
2010. okt. 10. 12:15
 1/5 kzs ***** válasza:

Elképzelhető, de nem nagy a valószínűsége.

A platti nem az a bujkálós fajta. Mindenesetre próbáld úgy elhelyezni a belső szűrőt, hogy ne tudjon mögé bújni semmi (esetleg a tapadókorongot beljebb nyomni).

2010. okt. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Átraktam úgy a szűrőt, hogy most már valószínűleg nem fognak mögé bújni. Meg láthatóbb helyen is van, hogyha véletlenül beúszna megint valamelyik, akkor észrevegyem.
2010. okt. 10. 13:50
 3/5 A kérdező kommentje:
A többi halon nem látok semmi különöset. Szerencsére. Még volt itthon megmaradva egy kis baktérium(sera, és tejfehér), és azt is tettem a vízbe.
2010. okt. 10. 13:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah, és még egy kis részleges vízcserét is csináltam kb: 15 litert. (112 literes az akvárium)
2010. okt. 10. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem betegség miatt pusztult el, nem amiatt bújt el, akkor nem lesz a többinek baja. A vízcserét jól tetted, ezt a baktérium dolgot viszont nem értem, mi az pontosan?
2010. okt. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!