Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baja az aranyhalamnak?

Mi lehet a baja az aranyhalamnak?

Figyelt kérdés
4db aranyhalam, az egyik reggel arra keltem,hogy az egyik hal az akvárium bal alsó sarkában van a köveken.Nagyon megijedtem azt hittem ,hogy meghalt mivel nem is mozgott de mikor megkocogtattam az akváriumot elkezdett úszkálni mint akinek semmi baja.Mire hazaértem az iskolából újra ez történt..a köveken "feküdt", megkocogtattam, úszkált!! Kérlek írjatok!
2010. okt. 11. 14:30
 1/8 A kérdező kommentje:
* 4db aranyhalam van.
2010. okt. 11. 14:31
 2/8 anonim ***** válasza:
Hasuk nincs felpuffadva? Víz milyen? Szűrő/levegőztető van bent? Mennyi kaját adsz nekik? Vízcsere mennyi időközönként van és mennyi? Mivel etetszM
2010. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az M az ? akart lenni bocsi :)
2010. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak az egyiknek van baja a többi jól van.De a hasa nincs felpuffadva,levegőztető van,napi 1-szer kapnak kaját,és 2-3 hetente teljes vízcsere!Eddig még nem volt semmi bajuk és már 1 éve megvannak körülbelül!
2010. okt. 11. 16:31
 5/8 A kérdező kommentje:
ja és szúnyoglárva
2010. okt. 11. 16:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Hasvízkórra tippeltem, én halaimon is végigment most, úszórothadás utóhatással...most kupálódnak ki :)

Sajnos nincs ötletem akkor! Remélem rendbe jön a halacskád :)

2010. okt. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljes vízcsere?! Ne már, feleslegesen stresszeled őket hetente, 30% elég. A másik, hogy ne csak szúnyoglárvával etess, hanem jó minőségű fagyasztottal vagy élővel, természetes eleségekkel. Mondjuk a vízcserét nem tudom, hogy oldod meg, 4 aranyhalnak már minimum 80-100 literes akvárium kell erős szűréssel, de sejtésem szerint neked közel sincs ekkora...
2010. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

50 literes az akvárium!

Köszönöm a válaszokat!

2010. okt. 12. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!