Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Üdv. Szenegáli sokúszós...

Üdv. Szenegáli sokúszós csuka és kék gurámi tartható együtt 300 literes akváriumban?

Figyelt kérdés

2023. okt. 10. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
A szenegáli sokúszós csuka alapból egy olyan hal, ami agresszív más halakkal szemben, ragadozó és kell neki a saját élettér. Nem beszélve arról, hogy ők pár fokkal hűvösebb vizet kedvelnek mint a gurámik! Az a baj ezzel, hogy bár a kék gurámi is ragadozó szabadban, és szeret más halakkal táplálkozni, de hossza leginkább 10-15 cm, így esélye sem lenne a sokúszóssal szemben, ha az megtámadja egy adott szituációban. Szerintem tartsd őket külön-külön, vagy csak egyet a két válaszott közül.
2023. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Üdv.

Én úgy tudtam mind a kettő meleg vizes kb 25foktól felfelé.

A gurámi 15 cm-re a sokúszós csuka kb 25 cm-re nő így szerintem a szájába sem fér bele mivel szerintem széles hal.

2023. okt. 14. 20:41
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
73%
Eszembe nem jutna egy ilyen társítás de ha garantálod a méretarányokat akkor rajta.:D
2023. okt. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!