Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mutatnál fényképet az akvárium...

Mutatnál fényképet az akváriumodról?

Figyelt kérdés
Szeretnék akváriumot, és kellene pár fénykép ami ihletet adna. Ha leírnád, hány liter, milyen dekoráció, és halak, növények vannak benne, azt megköszönném!
2010. okt. 21. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]

Itt nézelődhetsz, ha ügyes vagy, megtalálod az enyémet is;) Minden jót!

2010. okt. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem jön be linkről, akkor www.akvarista.hu és utána Akváriumaink vagy Képgalériák.
2010. okt. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És hogy keressem a tiedet?
2010. okt. 22. 12:17
 4/13 Salx Narval ***** válasza:
Beírod, hogy Murr, az enyém dodó64.
2010. okt. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Aztán beírhatod azt is hogy Huncutka meg azt is hogy bartamate :)

Ez a mienk, de még át fog alakulni úgyis...ez csak ideiglenes kinézet.

2010. okt. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászólótól szeretném kérdezni, hogy megnéztem az akvaristán a képeidet és nagyon szépek és olyan köveket amit úgy egymásra raktál (azok a vékonyak) honnan szerezted vagy honnan lehet: nagyon tetszik:D
2010. okt. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Egy kőkereskedésben vettük, címet nem tudok írni, de küldök google maps-es koordinátákat:

47.374,19.136212

Nagyon kedvesek, nagyon sokféle szép kő van, nem is drágák... ezek amiket mi vettünk azok homokkövek, fekete csillámpala meg van mészkő szikla is bent, meg van vmi szürke pala is de nem tudom hirtelen az milyen. De mészkövet meg csak afrikai sügérhez lehet tenni, mert keményíti a vizet. :)

2010. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezek a kedvenceim, akvaristáról, de ilyet nehéz csinálni :)


[link]



Típus: Növényes (megszűntetett)

Méret: 70*30*23 Bruttó 50 liter

Szűrés: Evo 2208 külső (700 l/h elméleti, 300 l/h valós)

Fűtés: Nincs

Hűtés: Nincs

Levegőztetés: Esőztetővel.

Világítás: 2*18W T8 (Philips Aquarelle + Osram 865) napi 9 óra

Aljzat: JBL Aquabasis akvárium táptalaj 2,5 liter + fekete bazaltzúzalék

Háttér: Karton

Dekoráció: Kövek.

Etetés: Naponta felváltva Van gerven fagyasztott + Tropical lemezes + Aquatic Nature Cichlid Food Excel

Vízcsere: Hetente 50%.

Növények trágyázása: CO2 magasnyomású palackból, házi készítésű külső reaktorral 100 b/perc. Naponta 2,5ml Green Aqua Macro+ 2,5 ml GA Micro + 1,5ml Easy Carbo

Halak: 9 db ékfoltos razbóra, 4 db Otocinclus affinis, 1 db sziámi algázó

Növények: Hemianthus callitrichoide "Cuba", Micranthemum micranthemoides, Eleocharis acicularis, Riccia fluitans, Cardamine lyrata, Rotala nanjenshenem

Egyéb: Kb. 20 db Red cherry



Meg ez is jól néz ki:


[link]

2010. okt. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem most ilyen, kicsit megnyírtam a növényeket, de pont csak bal hátul, elöl nem, és az takarja a hátsókat, mindegy: [link]

Ez a tengeri, most elhanyagoltam, de akarom majd fejleszteni: [link]

Ez brakkvizi darázsgébes, a gébek aranyosak, csak növény nem marad meg benne semmi. Az anubias se bírta a sós vizet, próbáltam, a microsorum még úgy ahogy, de kínlódik. [link]

2011. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hable!

Néha be lehet szerezni élő mangrove palántát, az jó lenne a brakkosba. Vagy esetleg Jávi moha, ázsiai brakkos-mangrovés területeken is él, ha nem túl sós a víz, az is kibírja.

2011. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!