Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel tudnám ketté választani...

Mivel tudnám ketté választani az akváriumot?

Figyelt kérdés
Kaptam egy bettát (nem tudtam róla) és van egy 50literes aksim ez csak átmeneti megoldás lenne,de mivel tudom ketté választani ami a vizet és a hőt is átereszti? Illetve az sem baj ha nem átlàtszó de ha átlátszó esetleg megoldhato valamivel a sotetitese?
febr. 15. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi él abban az akváriumban hogy indokolt legyen az elválasztás?
febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Élt egy fószer,néhány ezer éve,neki sikerült vizet "kettéválsztani",kis gyakorlással az a trükk müködhet kicsiben is.Ha megvalósíthatóbb megoldást keresel:szúnyogháló,fa keret,kívánt méretben.
febr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én aprólyukú üvegszálas gipszkarton erősítő hálót használok ivatórácsnak. Csak itt nem függőlegesen hanem vízszintesen kell kettéosztani az akváriumot.

Kb 4x4mm lyukai vannak, az ikra átesik rajta, de anyu már nem tud átmenni megenni.

Egy kis keretet barkácsoltam neki, arra van ráfeszítve. Így szépen passzol oldalt az üveghez és könnyű kivenni-betenni.


Obiban lehet kapni méterre.

febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!