Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi baja lehet a razbórámnak?

Mi baja lehet a razbórámnak?

Figyelt kérdés

Még január elején vettem egy galaxy razbórát egy panda coryval és egy bettával. Razbórám és corym előtte is volt, rajban vannak. A betta és a cory jól vannak, viszont a razbóra fura. Tegnap vettem észre, hogy kicsit meg van duzzadva a teste, mára “visszalapult” de megjelent egy fehér folt az egyik oldalán. Hogy eszik-e azt nem tudom, tegnap nem figyeltem külön és etetés után vettem észre, hogy fura, ma pedig koplaló nap volt… holnap mindenképpen megfigyelem. Normálisan úszik egyébként.


Kisebb mint a többi razbórám mert még nem kifejlett halacska, mondjuk nem is nőtt sokat mióta elhoztam és a színe se jött meg teljesen. A panda coryt azonnal befogadták és méretileg is kb utolérte a többit, de a kis razbóra nem…


Valami tipp vagy tapasztalat? Valaki járt már így? Lehet, hogy eleve kicsit gyengusznak született vagy én rontottam el valamit?



febr. 17. 00:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy fénykép sokat segítene.

A darakórtól a gombás fertőzésig lehet bármi.

febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos ma reggelre meghalt :( A többi halnak azóta sincs semmi baja de azért jobban fogok figyelni egy darabig
febr. 18. 19:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!