Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen RO szűrőt vegyek?

Milyen RO szűrőt vegyek?

Figyelt kérdés

Mindössze heti 8-10 liter RO vízre lenne szükségem. Melyik lenne számomra a legolcsóbb, leggazdaságosabb szűrőrendszer?

Csak annyi időre szeretném a csapra kötni, míg lejön ez a mennyiség. Tudnátok nekem megfelelőt ajánlani?


ápr. 18. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, milyen gyorsan jön le, hogy mekkora a víznyomás, mondjuk ha a 10-en laksz, akkor annak ellenére, hogy kevés kell, lehet, hogy nem a legkisebbet kell megvenni. És a hideg víz is nehezebben jön le.


Én anno a green aqua-nál vettem, saját terméküket, jól dolgozik.

Annyi, hogy nagyon jól, alaposan gondold át, mit, hogy hova kötsz, hány toldó kell, hány csap... én a bemenőre is tettem, a kimenőre is...


A lényeg, hogy a szett amit adtak nem volt teljes az én igényeimhez, úgyhogy utólag kellett egy 300 ft-os alkatrészt megrendelni 2000 ft-os kiszállítási díjjal.

Amúgy egy kis teljesítményűvel 10 liternek is kell vagy fél nap, mire lejön. Ha ráérsz megvárni, akkor elég a legkisebb.

ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem dennerle 380 van, Kb 2 óra alatt lejön 20 liter víz.
ápr. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!