Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat ajánlotok...

Milyen halakat ajánlotok kisebb akváriumba ahol garnélák is vannak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 01:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Csapvízben
2010. nov. 7. 01:55
 2/8 anonim válasza:
0%
oda csakis kék bálnát..
2010. nov. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

A kék bálna nem hal hanem emlős szerintem de mindegy.

Azt,hogy csapvízben azt mégis,hogy érted?

Szerintem olyat végyél ami kifejlett állapotában sem képes lenyelni egy garnélát,pl guppi egy hihetetlenül békés hal szerintem és a mérete is megfelelő.

2010. nov. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora akvárium.
2010. nov. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Például galaxi razbórát, endler guppt, neonhalat, törperazbórákat, törpe szívóharcsát. De ezeket csak akkor, ha a kisebb akvárium 40 liter körülit jelent.
2010. nov. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
40l es, a csapvizet úgy értettem h nem nagyon tudok kevergetni keményebb ill. lágyabb vizet. Próbáltam nem sikerült
2010. nov. 7. 11:30
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
Nem is kell kevergetni, elég ha felforralod és átszűröd egy sűrű szövésű ruhán pl szitaszövet.De általában elég ha klórtalanítod a vizet, vagy állni hagyod egy napig.Nem írtad milyen garnéláid vannak.2-3 cm nagyságú halakat nyugodtan tarthatsz a kisebb garnélákkal is.Egy nagy kupac moha alap dolog, de nyilván ezt te is tudod.
2010. nov. 8. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amiket Murr írt nekem olyanok vannak red cherry garnikkal, kis csigákkal, 25 fokos csapvízben.

ÉS semmit nem öntök a vízbe. Ezek strapabírók.


Még úgy tudom hogy az a sárga Tigris garnéla és a van egy ilyen zöld színű garnéla is, azok is bírják a keményebb csapvizet is jól.



Viszont amivel megszívtam, vettem New bee garnélát (barna sárga csíkos), meg Christal redet (piros fehér csíkos) külön másik akváriumba. Hát előszőr a new bee-k dögledeztek, akkor vettem egy tetra easy balance-t, de lófaxt sem ért. Aztán a CH is meghalt. Szóval olyat ne tartsál :)

2010. nov. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!