Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Rendelt már valaki innen?

Rendelt már valaki innen?

Figyelt kérdés

[link] , ha igen mi a véleményed?

Én rendelnék csak gyanús nekem ez az előre fizetés.


2010. nov. 13. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én már rendeltem,nekem is szemet szúrt de gondolom meg kell venniük az anyagot és aztán csinálják meg!
2010. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én még nem, kicsit furcsa, hogy utánvétel nincs, de ettől még nem verhetnek át. Jogilag te igazolni tudod az átutalást, ők viszont az átvételt csak az aláírásoddal tudják bizonyítani. Tehát mikor kiszállítják a terméket, te aláírod az átvételi elismervényt. Ha ez nekik nincs meg, akkor vissza kell fizetniük a pénzedet. Tehát védve vagy.

Másik webshopból viszont rendeltem már (akvariumplus), soha nem volt még probléma.

2010. nov. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azért rendelnék mert van 1 jó akció : [link]
2010. nov. 13. 20:37
 4/5 A kérdező kommentje:
hát mind1 , megvárom hátha válaszol még valaki és utána fontolóra veszem! ja és köszi az eddigi válaszokat
2010. nov. 13. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Tőlük nem, de máshonnan már rendeltem. Ha már egy éve létezik egy cég, akkor onnan nyugodtan rendelhetsz.
2010. nov. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!