Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért van az, hogy a guppik...

Miért van az, hogy a guppik szülésénél nem kishal, hanem valamilyen hosszú fehér dolog jön ki belőlük és az nem az ürülék?

Figyelt kérdés
2 hím és 5 nőstény guppim van és egy hete az egyik szült egy kis halat,de azóta semmi. Az összes nőstény guppim farkánál fekete és már elég gömbölyűek.
2010. nov. 14. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a hosszú fehér vmi. szerintem mégiscsak az ürüléke lesz inkább, mint köldökzsinór. Biztosan sok kis guppid lesz ne aggódj miatta.
2010. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

De én úgy gondolom,hogy ez mégsem az ürüléke,mert ez a dolog 2x vastagabb. Akkor ez lehetne a köldökzsinór is,ahogy írta a válaszoló? Ha igen,akkor miért nem a kishal jön ki belőle? Még azóta sincs semmi,csak még több ilyen "köldökzsinór".

2010. nov. 17. 17:13
 3/7 anonim válasza:
Én is úgy gondolom ,hogy az az ürüléke.Nekem is voltak guppijaim és vemhesség vége felé ilyen az ürülékük.
2010. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De ezek folyamatosan lógnak a haladból, vagy néha-néha feltűnnek? Mert ha utóbbi, akkor az csak ürülék, ha viszont állandó, akkor valamilyen parazita, élősködő is lehet. Köldökzsinórok semmiképp :D

Eszik rendesen, aktív? Ha igen, akkor nincs semmi baj, várj türelemmel.

2010. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De mivel ikrákból fejlődnek ki és aztán szüli meg őket az anya, ezért köldökzsinórjuk nincs is, pláne nem olyan nagy, eleve egy kis guppi is milyen picike már
2010. nov. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Köldökzsinór ne már...

Am a kajától is függ hogy milyen az ürülékük...

nagoyn vicces én sokat etetem a halaim...xifóm vna hogfy 10 centis cuccot húz maga után...

a guppijaim is adnak ki magukból furcsát...van hogy vastag kicsit lágy barna...de van hgoy fehér és vastag de olyna is hog yegész vékony...

ne aggódj...

am az hogy egy kishal kijött és a többis ehol az valóban furcsa....amúgy nemt udom normális-e azt tudom hgoy nálam iylen még nem volt...

2010. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Murrnak válaszolva:

Nem lógnak folyamatosan a halakból,csak néha, és rendesen esznek. Akkor biztos hogy az ürüléke,csak ilyen vastagot és fehéret még nem láttam eddig. Köszi.


A többi válaszolónak is köszönöm a tájékoztatást.


Ja, és még mindig csak egy kis guppi van.

2010. nov. 21. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!