Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kisguppimmal mi lehet?

Kisguppimmal mi lehet?

Figyelt kérdés
Született 15 kicsi guppim ( vszínűleg több is, de csak ennyit tudtam megmenteni) átmenetileg 5l ben vannak, de nem sokára átkerülnek 30l be. A lényeg, h az egyik állandóan a fenéken van és néha mikor úszik fel, nagyon erőlködik. Talán nincs rendesen kifejlődve az úszóhólyagja? Amikor nem úszik, akkor lesüllyed. Fertőző betegség lehet, vagy maradhat a többiekkel, esetleg hogy gyógyíthatom, vagy esélye sincs?
2010. nov. 17. 10:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és már 2 naposak, vagy 3
2010. nov. 17. 10:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Megesik, hogy nem minden utód életképes annyira, mint a többiek. Fertőző nem lehet, hiszen egy helyről jöttek :), tehát nem veszélyes. Hagyj neki pár napot, hátha rendbe jön, van olyan, hogy észhez térnek, felzárkóznak a többiekhez. Leggyakrabban azonban nem ez a vége :/
2010. nov. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valóban az úszóhólyag okozza a gondot. Egyátalán nem fertőz. Viszont én a 20 éves haltenyésztési pályafutásom során egyszer sem találkoztam olyan kishallal, ami ebből rendbejött volna. Sajnálom.
2010. nov. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) Hagyok neki még néhány napot, szegénynek :(
2010. nov. 17. 12:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!