Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ki használ ilyen szűrőt?

Ki használ ilyen szűrőt?

Figyelt kérdés
Vagy szerintetek érdemes -e megvenni?
2010. nov. 29. 15:37
 1/7 A kérdező kommentje:
jaj a link le maradt , : [link]
2010. nov. 29. 15:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem használok ilyet. A megbízhatóságáról sajnos nem tudok semmit mondani, de az árá szerint szerintem ez egy drága szűrő. Hány literes akváriumot kellene neked levegőztetni? Ha megirod tudok segiteni hogy milyet ajánlok ami olcsóbból megvan, és megbizható. Henrik
2010. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
200litereshez
2010. nov. 29. 17:29
 4/7 A kérdező kommentje:
belső szűrőt ajánlottak , EHEIM Pick Up 2012 -őt , de én úgy tudom hogy a külsők hatékonyabbak
2010. nov. 29. 17:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, attól függ, milyen szempontból nézed a hatékonyságot. Biológiai szürésre jobb a külső, de érdemes egy mechanikait is használni ekkora akváriumhoz. A haliea egyébként nem tartozik a legmegbízhatóbb márkák közé, nem szokták javasolni (én nem ismerem).
2010. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Amit ajánlani tudok hogy interneten keresgélj "AQUAEL" szűrők között... Olcsó+megbízható. Ajánlott 1ekkora akváriumba már 2x szűrőt betenni hogy két oldalról porlasszon-fújjon nekik levegőt hogy az akvárium minden részére eljusson az oxigén ne keljen a halaknak a viztetején oxigénért pipálni. Henrik
2010. nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. nov. 29. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!