Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szárítva vagy simán?

Szárítva vagy simán?

Figyelt kérdés
Tojás sárgáját hogy adjam a kishalaknak?
2010. dec. 10. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
szárítva,nagyon apróra törd össze...XD:D:P
2010. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Főzve,nem kell szárítani.Nagyon keveset,mert könnyen megmérgezi a vizet.
2010. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és pár nap után én sórákot szoktam adni.Az szerintem a legjobb.
2010. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gfero ***** válasza:
a tojás sárgája jó de csak indító tápként az is egy fecskendővel kellene adagolni nagyon keveset.ivadék tápot kéne venni nekik mert az ivadékoknak hogy rendesen fejlődjenek sokk mindenre szükségük van pl.fehérje,szénhidrát,vitamin,zsiradék ,stb
2010. dec. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Első etetésnek jó a tojáspor, ha nincs más, mint már írták minimális adagban.Ha főzöd, akkor legalább 20percig legyen forrásban, majd minimális, késhegynyi darabkával etess.Sórák, mikró,és ivadéktáp, már a 2 naptól adható, egy hét után, már aprított nyers kajával érdemes etetni.Nem tudom , hogy milyen halak, ezért tanácsolnám, hogy növénykék, algás kövek, legyenek mindig a nevelő medencében,hogy csipegethessenek belőle.
2010. dec. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!