Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A halakat nem zavarja ha megy...

A halakat nem zavarja ha megy este a szűrő?

Figyelt kérdés
Láttam hogy a halak egész mélyen szoktak aludi nálam, szinte észre se veszik h ott vagyok. De ha be van kapcsolva egész éjjel a szűrő akkor reggel már ott úszkálnak. Vajon miért van ez?
2010. dec. 17. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megy a szürö, akkor több oxigén van a vizben, és ezért kevébé kábultak - ez nem azt jelenti, hogy rosszabbul alszanak, hanem azt, hogy a szürö mellett jobban érzik magukat.
2010. dec. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szűrőnek mennie kell, nincs mese. Egyébként szerintem nem zavarja őket, teljesen nyugodtan élnek, pihennek mellette. Arra figyelj, hogy ne legyen túl nagy az áramlás, hogy legyenek pihenőhelyek az akváriumban. A halak pedig napkeltével kelnek, te nem igazán érdekled őket, hacsak nem kajásdoboz van a kezedben :) Amint fény van, úszkálni kezdenek.
2010. dec. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1., erre még nem is gondoltam (hm)

2., Ne is legyen tökéletes az életük. Ha a kisujjam nyújtom a karomat kérnék, ezt az egyet elviselhetik :D

2010. dec. 17. 14:23
 4/4 gfero ***** válasza:
este fontos hogy menjen a szűrő mert ilyenkor a növények is vesznek el oxigént nappal meg termelnek
2010. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!