Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől lehet buborék a víz...

Mitől lehet buborék a víz tetején?

Figyelt kérdés
Akváriumomban a víz tetején egyik napról a másikra...buborékok lettek, mintha szappanos lenne...de gondolom, hogy nem mert megnyaltam.Se szaga, se íze nincs.
2010. dec. 18. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a felhalmozódott bomlástermékek miatt lehet, illetve ha nincs megfelelően mozgatva a vízfelszín. Hetente 30 % vízcserét csinálni kellene, illetve a szűrővel a vízfelszínt fodrozni. Figyelj oda az etetésre is, ne etess túl, illetve csak jó minőségű fagyasztott és esetleg márkás lemezest használj! Szárított vizibolha és társaik nem megfelelőek.

Egyébként hím bettád nincs véletlenül?

2010. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
KÖSZI A GYORS VÁLASZT, DE ÚGY GONDOLOM, HOGY MINDEZT 90%-BAN BETARTOTTAM...DE TALÁN MÉG KEVESEBBET ADJAK ENNI NEKIK?...8 DB NEONOM,2 DB VITORLÁSOM,1 DB ALGAEVŐM ÉS 1 DB HULLADÉKEVŐ HARCSÁM VAN.NAPI 1X KAPNAK ESTE,(3X MINTHA PICIT SÓZNÁM A LEVEST)
2010. dec. 18. 20:38
 3/5 A kérdező kommentje:
JA ÉS AKÉRT HALACSKA MINT LÁTOD SAJNA NINCS
2010. dec. 18. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:

nálam akkor lett buborékos a víz, mikor kék kavicsot raktam bele, mert azt a hülye kék kavicsot még kimosni sem lehetett normálisan... persze később sikerült.


De a kavicsot nagyon át kell mosni vödörben, mielőtt berakod a vízbe.


Aztán mondjuk ha lenne bettád, akkor mondanám hogy a betta is csinál habot, mert a hím betta az habfészket épít, de hát ha nincs, akkor nem ő csinálja :)

2010. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mekkora a medence? idegen anyag kerülhetett bele? (gyerekeim sok bűnt követtek el az aksi ellen kisebb korukban)
2010. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!