Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit lehet csinálni ha nagyon...

Mit lehet csinálni ha nagyon hangos a szűrő?

Figyelt kérdés

A régi szűrőm tönkrement aztán kaptam ajándékba egy újat.

A típusa: At-F302

Aludni lehetetlen mellette mert kegyetlenül búg!

2 kishalamat már be is darálta (nem tudom hogy hogy)

Valahogy szeretném halkabbá varázsolni hogy tudjunk aludni :)

A válaszokat előre is nagyon köszönöm!!!!!


2009. jan. 28. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Fogod a szűrőt, kimész vele egy lakatlan helyre (szeméttelep az ideális) félköríves mozdulattal lendítesz rajta akkorát amekkorrát a karod bír és még mielőtt földet érne meg is fordulsz, hogy véletlenül se lásd hova esett. Ezután kisállatkereskedésbe be, kérdezősködsz, érdeklődsz és veszel egy lehetőleg nem MADE IN CHINA feliratot hordozó szűrőt. Helyben meg is hallgatod mennyire hangos.
2009. jan. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

A hangot illetően mi is hasonlóan jártunk...kegyetlenül búgott és rezgett (nekünk egy kisszekrényen van).

Anyukám egyszerűen tett az akvárium alá és vastag gumit (tudod mint az autokban lábnál a gumiszőnyeg) és teljesen megszűnt a probléma.

Persze lehet hogy a szűrővel van a gond, akkor viszont a legjobb lenne lecserélni.

2009. jan. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az akvárium alatt van polifon tehát nem az a baj :(
2009. jan. 28. 10:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is ez volt a problémám, iszonyatosan búgott, és az alatta lévő szekrény még jobban felhangosította, ill. nekem is volt alatta egy vastagabb szőnyeg-féleség, de hiába. Még a boltba is visszavittem, azt mondták, biztos beakadt egy kavics, állítólag ki is vették, vigyem haza, minden oké. Haza vittem, ugyanaz, lassan mérgelődve megszoktuk, de főleg a párom utálta, mert hogy egy szobában is alszunk vele, nincs máshol hely jelenleg.

Aztán egy reggel felébredtem, forgolódtam, gondolkodtam, a párom még aludt, nem akartam felkelni, nehogy felkeltsem. De valami csak nagyon fura volt, hirtelen rájöttem, nem hallom a zúgást. Felugrottam, halaknál villany fel, mondom basszus, nem dugtam volna vissza este a szűrőt? Nem csináltam még ilyet. Nézem nagy kómásan, be van dugva. A hőmérőre pillantottam, 29 fokos a víz. Ez a gagyi szűrő leégett hajnalban, de előtte még elkezdte felfűteni a vizet, a halak pipáltak. Ne akarj így járni, csak azt tudom tanácsolni mint az első hozzászóló, aki ugyan kicsit nyers volt, de teljesen igaza van. Ilyen gyenge minőséggel nem csak magadat idegesíted, de a halakat is veszélynek teszed ki.

2009. jan. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!!!

Akkor neki állok spórolni egy jobbra:)

2009. jan. 28. 10:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Hello a régi szűrőd nem volt hangos? Ha nem mért nem olyat veszel? És akkor milyen típusú volt mert nekem is halk szűrő kéne?!

Kösz

2009. jan. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Helló! Nekem is ilyen szűröm van.Azt gondoltam, hogy normális ez a zaj.De Én még kezdő vagyok!
2009. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!