Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen jó külső szűrő van 300...

Milyen jó külső szűrő van 300 literes akváriumhoz? árban 30ezer forintig, ha van ilyen megfelelő. Konkrét tipusokat ha lehet

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Apum nemrég vett magának ,ha jól emlékszem Eheim a márkája,de itt nézz körül : [link]
2011. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is 300 literes akváriumunk van, a külső szűrőnk Atman At-3338, az Aquadepo-ban vettük full töltettel, de azóta az egyik lávaköves kosarat kicseréltük bio pearl-re. Nagyon halk, nagyon jól szűr, csak jót tudok róla mondani. Belsőnek pedig egy 1200 liter/órás powerhead van szivaccsal, kristály tiszta a vizünk. :)
2011. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Most úgy látom épp akciós is, adnak hozzá szűrőanyagot is. :)

2011. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
na ez egész jó árban meg teljesitményben meg véleményed szerint is, szerintem ez a típus lesz :)
2011. jan. 4. 19:42
 5/6 Frontosa ***** válasza:

Ennyiért valóban nagyon jó vétel! Rosszat még nem hallottam róla. Sokan ismerősöm használja évek óta és nincs panasz.

Itt még körül tudsz nézni:

[link]

Hydor-t, Sacem-et én nem vennék.

Üdv,

2011. jan. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bemész egy kisállatkereskedésbe ott kioktatnak ajánlanak valamit. Hazamész megnézed a neten a boltkeresővel. Ha az ára jó akkor megveszed, ha drága akkor keresel egy olcsóbb boltot.
2011. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!