Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A halak tudnak nevetni?

A halak tudnak nevetni?

Figyelt kérdés
Ha tudnak hogyan mutatják ki? És a szomorúságukat?
2009. jan. 29. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tudnak!Az érzelmeikre(ha vannak?)a mozgásukból következtethetünk,pl miként úsznak:)
2009. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 yuda ***** válasza:
Ezt nem tudom,de a delfin(emlős) az biztosan mosolyog.Egyik legszebb élőlény-ha rossz kedve van,a hangja is másabb.Egyértelműen szembetűnő,ha megváltozik a hangulata-nincs kedve játszani,visszahúzódik,nem eszik-ilyesmik.Valószínűleg ez összefügg,hogy melyik intelligensebb.
2009. jan. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a delfin nem hal.

a halak nem tudnak "nevetni" - más állat sem képes rá, a főemlősökön kívül, de ők is inkább csak valamilyen ideges visongással jelzik a jókedvüket, ami gyakran összetéveszthető a pánikba esett majom hangjával.

2009. jan. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
előző vagyok- még annyi, hogy az állatoknak nincsenek ilyen érzelmeik, mint pl. öröm, szomorúság. hangulataik vannak, de az egész más. magasabb rendű érzelmet pedig csak a te agyad azonosít.
2009. jan. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 yuda ***** válasza:
A delfint valóban nem sorolják a halak közé,de a 2.hozzászóló is odaírta,hogy emlős,de tényleg olyan,mintha mosolyogna-ennyi erővel az utolsó válaszoló savanyú megjegyzéséből is arra lehet következtetni,hogy nincs humorérzéke,tehát ő sem hal.:D
2009. jan. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy haltenyésztő ismerősöm szerint a sügérfajták tudnank nevetni. Szerinte a sügéreknek - a többi hallal szemben - egyéniségük van, és egyszer mesélt egy halról, amelyiket őt nevelt, és kifejezetten kárörvendő kis mocsok volt. :)
2009. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat en nem hiszem , hogy az allatoknak nincsenek erzelmeik , a halak szerintem nem tudnak nevetni , de hogy a kutyan a vak is latja , hogy mikor vidam es mikor szomoru meg mikor egyutterzo stb...
2009. jan. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!