Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hy! Szerintetek a halak...

Hy! Szerintetek a halak szoktak szellenteni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
attól függ, hogy vízben élő, vagy levegőn élő halakról van szó. :P
2011. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Természetesen vízben élőre gondoltam!!!! :))
2011. jan. 8. 22:34
 3/8 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem!!!!
2011. jan. 8. 22:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Esélyesen nekik is termelődnek bizonyos bélgázok a beleikben emésztés közben, de ez a mennyiség valószinűleg annyira elenyésző, hogy te sosem fogod észrevenni (tehát nem egy buborékfelhő repül fel, hanem mondjuk egy gombostűfejnél is sokkalta apróbb)
2011. jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, szoktak. Van bélműködésük. Sőt, elvileg kommunikálnak is ilyen módon talán a tonhalak ha jól emlékszem. Komolyan.
2011. jan. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!!!!!
2011. jan. 8. 22:47
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem aranyhalaim vannak, néha van bubi a kakijukban :D az biztos valami ilyesmi, másképp nem tudom, hogy kerülne bele. szóval szerintem határozottan igen.
2011. jan. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Salx Narval ***** válasza:
Régebben már kérdezte valaki.:D Igen.Nyilván nem rotyog az akvárium, de ahol bélrendszer van, ott gáz is ezen keresztül távozik.Gyakorlatilag ugyan úgy, ahogy az embernél, mind két végén, csak talán nem annyira feltűnő mértékben.:D
2011. jan. 9. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!