Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Uszonyrothadás után? Holnap...

Uszonyrothadás után? Holnap lesz az utolsó nap,3 kezelést csináltam. Új halak vásárlásával várok 3 hetet, viszont mi a helyzet a kishalakkal, hó végére várható, hogy szül a plattim.

Figyelt kérdés
Lehet valami bajuk ha nem különítem el őket azon kivül,hogy a nagyok megehetik őket?Szeretném ha megmaradna belölük.Van jávai mohám és még 3 féle növény,bujkáló.Ha közösen vannak mit adtok nekik enni,hogy lehet őket etetni?Ha viszont teszek szülöketrecet akkor mik az esélyek?Bocs ha sokat kérdezek.
2011. jan. 15. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha megszületnek, semmi bajuk nem lesz, addigra a vegyszerek lebomlanak. Egy szülőketrecet is betehetsz éppen, bár semmilyen változtatás nem ajánlott. Ha van elég jávai moha, akkor közösben is megmaradnak, nálam soha nem tudták megenni őket. Etetni én úgy etettem őket, hogy porrá törtem némi lemezes kaját vagy szúnyogot feldaraboltam és a víz alá nyomtam, hagytam hogy vigye az áramlat. Ez kockázatos, mert berohadhat de nálam a garnélák és csigák megették a maradékot. És nem is nőttek így túl gyorsan a kicsik, de azért egészségesek lettek, gyakran ajándékoztam el belőlük és tartottam is meg.
2011. jan. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Murr!
2011. jan. 15. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!