Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha december 28. -án szült a...

Ha december 28. -án szült a plattim akkor mikor kell betennem a szülöketrecbe? Sajnos akkor elkéstem és nem maradt belölük. A kis plattik is ugyan úgy feltöltik az uszóholyagjukat mint a guppik? /Remélem nem írtam nagy hülyeséget? /

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan 3 hét-25 nap elteltével már ki lehet venni. Erről az úszóhólyag feltöltésről még nem hallottam, mire gondolsz? Felsírni nem fognak és mesterségesen sem kell őket lélegeztetni, simán el fognak úszni ha erre gondolsz :)
2011. jan. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jót mosolyogtam,köszi a választ!Itt az oldalon olvastam,hogy a kis guppik születésük után felúsznak a víz felszinére az uszóholyagjukat feltölteni,szóval nem vagyok képbe csak szeretném tudni,hogy is van.
2011. jan. 18. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez tök érdekes, erről még nem hallottam, megfogtál. Nálam a guppik inkább elbújnak az elején, nem figyeltem meg ilyet, de nem tartom kizártnak. Minden esetre ezzel nem kell foglalkoznod, semmilyen ápolásra vagy segítségre nem szorulnak a kishalak, az ellést követő napon már megkezdheted az etetést.
2011. jan. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden esetre köszönöm szépen a segítségedet!
2011. jan. 18. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!