Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit adjak a bettámnak ami...

Brigi ^^ kérdése:

Mit adjak a bettámnak ami (lehetőleg) élő kaja?

Figyelt kérdés
Anyukám nem engedi, hogy tubifexel etessem, mert "gusztustalan és büdös", ezért nem engedi, h a hűtőben tároljuk. Mivel etethetem, hogy ne csak szúnyoglárván éljen szegény?
2011. jan. 19. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hááát :) :D büdösnek büdös ez tény én sem szeretem a hűtőben tartani :) szerintem használd ki hogy kicsit hűvösebb van kint és rakd ki vagy az udvarra vagy a párkányra, erkélyre.Ebbe szerintem anyukád is beleegyezik ,vagy ha nem akkor fogsz neki muslincát vagy kisebb bogarakat és azt adod neki, vagy lemezes díszhaltápot azt is szeretik igaz nem élő de "finom" :D
2011. jan. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én újszülött guppikkal szoktam etetni havonta 2×.Berakok neki 3-4et és eltünteti.
2011. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne etesd kis guppival mert akkor szerintem annak sincs értelme hogy halat tartassz.

Azért hogy oda ad a nagyobb halnak.

2011. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor ivartalanítsam a guppikat?
2011. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem javaslom az élő kaját, mert hatalmas fertőzésforrás lehet. Egyetlen jó megoldásnak mondjuk a sórák (artemia) keltetését tartom, de tubit nem érdemes venni. Rengeteg fagyasztott eleség van, amit örömmel fogyaszt a betta.
2011. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Doruss ***** válasza:
Szerintem a tubi nem olyan veszélyes, főleg, hogy én mondjuk jó sokszor átmosom mindig mielőtt berakom nekik. Amúgy amiko kb. 0 és 10 fok között van a hőmérséklet kinn, szóval nincs túl meleg de fagy se, akkor lehetnek kinn.
2011. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Veszek neki fagyasztott kaját, mert nem szeretném, ha az ügyetlenségem miatt elpusztulna a halam. :)
2011. jan. 20. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!