Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vitamint a halaknak?

Vitamint a halaknak?

Figyelt kérdés
Vettem sera fishtamint,most 1 hete voltak a halaim parakillel kezelve.Mik a vélemények a termékről vagy arról,tulajdonképpen szükséges-e nekik,jó-e?
2011. jan. 20. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én még nem vettem, de jónak tűnik, hát adj nekik.. bajuk nem lesz tőle, biztos örülnek neki
2011. jan. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A tegnap vett vitamint most szerettem volna kiprobálni,hát erre az 1500 ft-os zárt flakonban volt 3 csepp és üres!Blokkot nem kaptam.Nagyon mérges vagyok,de még finoman fogalmaztam!
2011. jan. 20. 12:43
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát az érdekes. Jól kifogtad :/

Én a helyedben ha legközelebb arra járnék azért reklamálnék, csak hogy tudják.

2011. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fel volt bontva, vagy meg volt sérülve?
2011. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A papír rajta nem volt sima tehát látszik rajta volt már kézben,de a kupakja kattant,tehát zárva volt.Most írtam e-mailt a seranak,hiszen az ő termékük,de ki ilyenkor a felelös,nem tudom.Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 20. 13:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem megsérült a flakon és kifolyt. A serának fölöslegesen írsz, az ő termékük, de nem felelősek a szállításért, tárolásért, csak az összetételért, minőségért. A boltban kell szólni érte. Legközelebb bontsd ki még a boltban. Ha bemész "cirkuszolni", hogy ezt adták ráadásul blokk nélkül és kimondod az apeh, fogyasztóvédelem, ántsz szavakat, biztosan segítenek.
2011. jan. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Korán sem biztos,az hogy ha bemész feldúltan a boltba és fenyegetőzöl az előző kommentben lévő hatóságokkal jobb helyzetben leszel.Lehet ők sem tehetnek erről,valószínű hogy nem töltötték tele a kis flakont a gyárban.Elég kis masszív a doboza,nekem is van.Úgy látom nem könnyen sérül.A másik meg úgyis letagadnák azt,hogy onnan vetted,mivel blokkal nem tudod igazolni magad.Javaslom inkább menj be a boltba és mond el mi történt,s ha normálisak és féltik az üzlet jó hírét,kicserélik egy másikra. (A kereskedelemben dolgozom vezető beosztásban, mi is így jártunk el hasonló ügyekben.)Nem ennyit ér egy valamit érő üzlet becsülete,a terméket meg leírhatják selejtbe.Gondold meg ez is egy lehetőség.
2011. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Platypus ***** válasza:
100%
Az állatos boltok a visszatérő vevőkből élnek, ha udvarias vagy és szépen nézel rájuk, akkor van rá esélyed, hogy blokk nélkül kicserélik. Nekem eddig mindig normálisan kezelték a panaszaimat, pedig volt abszolúte nem bizonyítható bajom. Boltja válogatja, ha normális helyre jársz, akkor menj be és sírd el a bánatod, hátha sikerrel jársz. Hivatalos úton nem sokat tudsz tenni.
2011. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a segítségeteket,csak sajnos nem helyben van,és most ha elutazok 20 km-t?az még nem biztos,hogy szerencsével járok,ritkán járunk arra,de az biztos ott többet nem vásárolok!
2011. jan. 20. 15:18
 10/13 A kérdező kommentje:
még annyi,most néztem a flakon vége,tehát a cseppentös résznél,olyan mintha le lenne vágva a vége nagy a lyuk rajta nem pici.
2011. jan. 20. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!