Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jó így az akváriumom?

Brigi ^^ kérdése:

Jó így az akváriumom?

Figyelt kérdés

Kéne még bele valami? 1 betta él benne. Ha szeretnétek, mutatok a halamról is képeket :).


[link]


2011. jan. 23. 16:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

az akvárium 20.5 literes. nagyon megköszönném, ha leírnátok, hogy mekkora berendezési tárgyak kellenek bele.



De mi van azokkal a bettatartókkal, akik egy befőttesüvegben tartják a halaikat? Azon mindig csodálkoztam, h annyi ideig élnek ezek nélkül, mint ilyen berendezési tárgyakkal... Persze nem helyeslem a módszerüket, nehogy azt higgyétek!

2011. jan. 23. 17:06
 12/19 A kérdező kommentje:
Nekem volt ilyen ismerősöm, aki így tartotta a bettáját és 2 évig élt... próbáltam lebeszélni, h jobb körülményeket érdemel a hala, de nem sikerült rá hatnom. Egyetértek ezzel a hasonlattal.
2011. jan. 23. 17:09
 13/19 Platypus ***** válasza:

Vegyél egy ilyesmit lámpának(hideg fehér fénnyel), én 2000 Ft alatt vettem egy ugyanilyet tungsgram boltban:


[link]


Egy ilyesmi fűtőt, létezik kisebb is, de az drágább és nehezebben beszerezhető. Ez sokkal nagyobb akváriumba is elég lenne:


[link]


És példának itt van egy kicsi belső szűrő:


[link]


Üvegesnél lehet vágatni lapot a tetejére, annak nem tudom az árát.

2011. jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!! :D
2011. jan. 23. 17:19
 15/19 Doruss ***** válasza:

A befőttesüveges bettatartáshoz hozzáfűzném, hogy kutyát is lehet láncra verve tartani úgy, hogy a saját ürülékében fetreng, mert úgyis elél pár évig. De az hogy nem hal meg, az nem jelenti azt, hogy jók neki a körülmények és jól érzi magát, és akkor valószínűleg nem is lesz valami szép és egészséges.

Egyébként az előbbiekben minden technikai berendezést leírtak. Ha azokat megveszed, akkor minden jó lesz.

2011. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ezért is próbáltam meggyőzni az ismerősömet. Meg fogom venni, az már tuti!
2011. jan. 23. 17:53
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia!

A lényegét már leírták.

Annyit fűznék méh hozzá, hogy a növényeket vedd ki azokból a műanyag cserepekből.

Itt egy videó hozzá: http://www.youtube.com/watch?v=44cDbR2YvK4&feature=player_em..


A kagylókat vedd ki. Keményítik a vizet ami a halaknak nem tesz jó.Még rakhatnál bele pár növényt.


Amúgy nekem is van egy ilyen hajóm:)

Igaz, az én akváriumomban nincsen belerakva.

2011. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
A kagylókat már kivettem (meg a tengerisün vázat is) :) Már próbáltam levenni a növényekről a műanyag cuccot, se sehogyan sem állt meg, köszi a videót az talán segít :)
2011. jan. 23. 19:33
 19/19 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen:)

Örülök hogy segíthettem!

2011. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!