Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Rendelt már valaki a tungsram...

Rendelt már valaki a tungsram márkabolttól fénycsöveket? Megfelelően becsomagolják?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nem rendeltem, de szerintem nem lesz baj. Ha vállalnak házhozszállítást, akkor az ő felelősségük sérülésmentesen kivinni. Neked átvételkor ellenőrizned kell, és csak akkor veszed át és fizeted ki, ha minden rendben van vele.
2011. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a váalszt. hát én ahányszor rendeltem valamit, se a postánál, se a futárszolgálatoknál nem bonthatom fel a csomagot, amig ki nem fizetem az értékét.
2011. jan. 24. 13:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Pedig ez jogodban áll, minden webshopnak nyilvánosak a vásárlási feltételei, amiben leírják ezt.

Itt is megvan, csak olvasni kell :)

"A Vevõ jogosult és egyben köteles átvételkor a szállított termékek mennyiségi és minõségi paramétereit tételesen ellenõrizni, hiánytalan teljesítés esetén az átvételt aláírásával elismerni. Ezt követõen hiányosságokra vonatkozó reklamációkat az Eladónak nem áll módjában elfogadni, kivéve a bizonyítható rejtett hibát."

2011. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"1m feletti hosszúságú fénycsövek esetén csak személyes átvételre van lehetőség a törésveszély miatt! "

Erre is figyelj.

2011. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Platypus ***** válasza:
Ha pesti vagy, akkor a keleti mellett is van egy tungsgram márkabolt, szerintem az ilyesmit jobb személyesen átvenni. Nincs az a csomagolás, amiben egy fénycsövet ne tudna összetörni egy kreatív futár. Sajnos hallani ilyen sztorikat.
2011. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt is van egy márkabolt, mi itt vettük a csöveket.

2011. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

sajnos nem vagyok pesti, és itt boltban nem tudják beszerezni ezeket az akváriumi csöveket amiket akarok.

azért köszönöm a válaszokat mindenkinek.

2011. jan. 24. 15:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!