Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen a halaitok étrendje?

Milyen a halaitok étrendje?

Figyelt kérdés
Ti hogy etetitek a halakat? Egyik nap egyik fajta kaja,másnap másik...vagy minden nap mindenből? Én jelenleg Sera Pro Colort adok nekik,azonkívül van még granulátum,meg vmi no name alga-flakes..maradt még a tarisznyarákjaim után egy doboz Sera crabs natural,ezt odaadhatom nekik? Tetszeni tetszik nekik,mert amikor a garnéláknak adtam,a halak is rávetették magukat.Ja,egyszer,mikor változatosság kedvéért vitamingranulátumot adtam a halaknak,másnapra jó pár elpusztult,nem tudom miért?Rossz volt a kaja?
2011. jan. 26. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Változatos, nyers, fagyasztott kajákkal etetek. Néha kevés lemezes, garnéláknak fött zöldség és sera wels chips. Aranyhalaknak pedig zöldség mix.
2011. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát én néha veszek élő tubifexet, meg szunyog lárvát, meg Murrtól kaptam cyclops-t, most főleg ezek mennek. De van valami lemezesem is, azt csak akkor tolom ha lusta vagyok a többire.
2011. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ja meg vizibolhát, vagy sórákot a mini halaknak.
2011. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 gfero ***** válasza:
vegyes fagyasztott eledelt meg tetra menü futtermix tápot
2011. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. jan. 26. 22:46
 6/12 Platypus ***** válasza:
Nálam elég változatos a menü. Kapnak fagyasztottat, jó minőségű(tetra) lemezest, esznek a garnélák spirulinás tablettáiból és a konzervzöldséget is megcsipkedik. Sokszor nem is adok nekik, mert jóllaknak a garnélakajából. Az algaevőim csalánt is esznek, eredetileg az is a garnéláknak megy. A rákkaját szerintem nyugodtan odaadhatod a halaknak. Milyen vitamingranulátum után pusztultak a halaid? Csak hogy tudjam, mit nem szabad venni.
2011. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Murr-nak

Előszöris köszi a választ! A haleledellel kapcsolatban..hát,nem szeretnék senkiről sem rossz hírt terjeszteni,mert lehet h le volt járva a kaja,vagy a halak nem szoktak hozzá az ilyenhez mert eléggé keménynek tűnt,mint valami kis kavicsok...De megmondom:Aqua food-os volt,tarka szemcsés(kék,piros,fehér).Direkt ugy vettem,hogy vitaminnak,de ennek az esetnek már vagy két éve.Csak ugy eszembe jutott,hátha jártatok már így kajával.

2011. jan. 26. 23:28
 8/12 Platypus ***** válasza:
Amikor ifjú voltam és bohó, én is használtam ezt a tápot. Elég nagyra képesek dagadni utólag ezek a szemcsék, ez simán okozhatja egy hal halálát. A kék ételfesték se szükséges adalék a halkajához. Nekem az egész márkával szemben ellenérzéseim vannak, de ez csak személyes vélemény, nem szentírás.
2011. jan. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
tetra lemezes, ez az alap (sztem kiváló minőségű, szeretik, szépen nőnek a halak, a vízminőséget sem rontja)aztán van még ugyanilyen tetra granulált (ezt azért szeretem mert lesüllyed és a harcsáimnak is jut belőle)aztán még granulált sera ez kifejezetten a harcsáknak, van növényi összetevőjű sera lemezes, de adok még friss zöldséget is.A szombati nap böjt, azon kívül a tetra lemezesből mindennap, a többiből meg mikor melyiket adom, friss zöld kb 3 naponta.
2011. jan. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
fagyasztott szúnyoglárva reggel, szárított tubifex és szemcsés táp este.
2011. jan. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!