Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kibírják a halak a zacskóban?

Kibírják a halak a zacskóban?

Figyelt kérdés
Ma megyek városba halakat venni az akváriumba,de sajnos csak busszal tudok hazajönni,a halak kibírnak 45 percet a zacskóban amíg várok egy kicsit a buszra és még haza is érek.
2011. jan. 31. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
a zacskót még csavard be egy pulcsiba és rakd hűtőtáskába
2011. jan. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen. Sőt! Nálam majd másfél órát kell kibírni.

Csak ebben a hidegben egy hűtőtáskában szállítsd, hongarocell dobozban.

2011. jan. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Annyit ki, de vigyél hűtőtáskát vagy valami hőszigetelős zacskót, mert megfagynak ilyen hidegben. Jól bugyoláld be valamibe őket. Ha tapadó harcsát akarsz venni, azzal legyél óvatos, mert barátnőmnek egyszer kilyukasztotta a zacskót a buszon. XD
2011. jan. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam őket szállítani, hogy cipzáros pulcsit veszek fel és bedugom a nadrágomba az alját. A halak bebugyolálom valamibe és be a pulcsi alá, cipzár fel, rá a sál és a nagykabát. Elég viccesen néz ki, de soha nem fáztak még meg :)
2011. jan. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze! Egyszer úgy alakult, hogy még egy másfél órás plázázást is ki kellett bírniuk karácsonykor, sajnos nem tudtam máshogy megoldani, mert a halas bolt 5kor már zárt, így őket kellett előbb megvennem. Az utcán a télikabátom alá tettem őket, mint Murr. A plázában pedig bevittem őket a táskámban, ott jó meleg volt. Legutóbb pedig a mollykat a kocsiban az ölemben melengettem úgy vezettem hazáig.
2011. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni halszállító dobozokat, algaevöknek, rákoknak azt ajánlom, más halak elvannak zacsiban is
2011. jan. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!