Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van akváriumom, lehet e...

Van akváriumom, lehet e levegőztető és szűrő gép nélkül valamilyen állatot az akváriumba rakni? Veszek oxigén cseppet ha kell?

Figyelt kérdés
Köszi. Sürgős!!
2011. febr. 5. 19:55
1 2 3
 11/22 _|_ ;) ***** válasza:
igaz, lehelld a vizet, hogy meleg legyen.
2011. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 _|_ ;) ***** válasza:
de akkor már legalább egy ilyen öntapadós 400 Ft-os hőmérő is kell, hogy tudd hány fokos a vized
2011. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy üvegkockában minden nélkül nem tarthatsz állatot, ha még a minimális berendezéseket is meg szeretnéd úszni, és a kérdésed alapján nemhogy egy könyvet, de mégcsak néhány honlapot sem böngésztél át, miért hívod magad akvaristának? Láttam már húszezrest, mégsem vagyok kezdő milliomos, gitárunk is van, de nem vagyok zenész... Érted?
2011. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Murr, kezd kiveszni belőled a finom nőiesség. :P :D Kezdet elveszíteni a türelmed a ""kezdő akvaristákkal"" szemben, mi? :) Engem annyira felbosszant minden ilyen állatos kérdés (nem csak akvarisztika), hogy inkább már nem is válaszolok.
2011. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és az akvarisztika nem ismeri azokat a fogalmakat, hogy sürgősen, gyorsan, azonnal kell valami élőlény... Talán kivégeznek, ha holnap délig nem lesz meg a kiszemelt állat?
2011. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Platypus ***** válasza:

Murr, kiakasztott a barátnőd, vagy mi? :D


Kérdező: néhány csigát tarthatsz, rákot csak levegőztetővel. A legkisebb garnélarákokat minimum 15 literben lehet tartani, narancs törperákot olyan 50 litertől. Legalább egy szivacsszűrő kötelező, ha van levegőztetőd, akkor már csak egy szivacs kell hozzá.

2011. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Hát a nőiesség remélem kiveszik, így 23 év férfilét után :DD 23 vagyok, nem estem át műtéten, mielőtt valaki megkérdezné :DD

És nem a kezdő akvaristákkal szemben nincs már türelmem, hanem azokkal szemben, akikben nincs meg az élőlények iránti tisztelet, tanulni vágyás, odaadás, csak annyit tudnak kinyögni, hogy AZ KELL, más nem érdekes.


"Ezen a napon minimum 50km-t tekertem le, ... Miután másfél órája a vízparton voltam,és nagyon fáztam,csak az járt a fejemben,hogy lesz-e olyan finomságú plankton,ami a kis neonoknak jó lesz?!" P.S blogja

Itt kezdődik az akvarista...

2011. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 _|_ ;) ***** válasza:
50km télen? Ez már önsanyargatás, nem nézem meg :)
2011. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Vazz Murr, honnan a francból szedtem Én hogy lány vagy? :DDDDD
2011. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 gfero ***** válasza:
én murrnak igazat adok ebben a dologban egyesek a szép szóból nem értenek és még ők próbálják meg megmagyarázni hogy 1 literes aksiba lehet halat tartani semmi nélkül .aki nem enged meg magának 3 ezert egy szűrőért meg még 3 ezert egy fűtőéért az bocsi de ne tartson halat .meg a másik miért nem lehet várni egy pár napot avval a vizel mielőtt beleteszed a halakat. nem a halakat kellene először megvenni és beletenni egy pohár vízbe
2011. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!