Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek/tapaszalatot...

Mi a véleményetek/tapaszalatotok a hibrid halakról?

Figyelt kérdés

Neten olvastam hogy az elevenszülőket lehet keresztezni.


[link]


[link]


Csináltatok már ilyet? Érdemes megpróbálni?


2011. febr. 8. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokat hallottam, hogy akik megpróbálták azt véleményezték nem érdemes, mert eléggé nyomi halak jönnek ki belőle. Szerintem is csak a mollyt és guppit érdemes, mert abból legalább kijöhet valami szép hal :)
2011. febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az első amit belinkeltél :)
2011. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogy csak a guppit és mollyt, az összes platty változat a xiphoból lett kitenyésztve, visszakeresztezve. Szerintem nincs semmi gond vele, a halak nem látják kárát, nem lesznek egészségtelenek, nem természetellenes beavatkozás, az utódok is szaporodóképesek általában. A kedvencem és szerintem egyik legszebb ilyen eredmény a koi xipho, sokáig tartottam, az egyik kedvenc halam volt, soha semmilyen betegségben nem szenvedtek.
2011. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hím molli és nőstény guppival szeretnék próbálkozni.

Ebben az esetben is kell hogy több nőstény legyen mint hím?

Hím az 1 lesz, de nőstényt tegyek még mellé?

2011. febr. 8. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, nálam ezek soha nem kereszteződtek, szerintem ez nem lesz ilyen egyszerű. Esetleg, ha egy akváriumban 1 hím molly van 3-4 nőstény guppival, vagy fordítva, egy hím guppi 3-4 nőstény mollyval. Utána kellene olvasnod, nem biztos, hogy csak úgy párosodnak majd.
2011. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!