Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az ilyen guppi milyen fajta...

Az ilyen guppi milyen fajta guppi? Ez a szép nagy szines farkuszonyú. Én úgy tudom hogy szivárvány guppi.

Figyelt kérdés

De egyik kisállat kereskedésben se találtam még ilyen szépeket.


[link]


[link]


[link]


2011. febr. 8. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez mind szivárványos guppi. Szebben kitenyésztett változatban.
2011. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gfero ***** válasza:
100%
ezek szivárványos guppik .szerintem azért nem láttál még ilyen szépet mert ezek már kifejlett példányok a boltba meg amik vannak azok még fiatalok de azok is ugyan ilyenek lesznek
2011. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű halak, valóban szivárványos guppik, de a különböző színváltozatoknak vannak fantázianeveik (például red blond ami eszembe jut). De persze mind egy fajt alkotnak.
2011. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oké.

Akkor jól tudtam hogy szivárványos guppik.

Vettem 3 párt, de a hímeknek még nincs ilyen nagy a farkuszonyuk, csak szinesek.

De remélem idövel ök is hasonlóan ilyen szépek lesznek mint amit belinkeltem. :)

2011. febr. 8. 20:32
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Ezek cobra guppik. Nekem ilyet szedett szét a bettám :D De még él, csak nincs farkúszója :D
2011. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gfero ***** válasza:
a tiéid is szépek lesznek hacsak nem tartod csipkelődős fajtákkal mert nagy élvezettel le fogják csipkedni az uszonyait
2011. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem tartom csipkelődős fajtákkal :)

Xifókkal, Plattikal, Díszmárnával tatom őket.

2011. febr. 8. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!