Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 600 liter per órás szűrő...

Egy 600 liter per órás szűrő hány literbe való?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 12:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, annyit azért még hozzátennék, hogy akik valóban nem hasraütés szerűen mondják, hogy mekkora akiba mekkora szűrő kell, az a párszáz akvarista, akik néhány évtizede használják a szóban forgó szűrőket.
2011. febr. 19. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egy kis kitérő az előző kommenthez:

Én írtam a 120-150 litert. És ugyan "csak" 25 éve akvarizálok folyamatosan. Akkoriban, mikor kezdtem, nem igazán voltak ilyen szivattyús szűrők. Mindenki a jó öreg szivacsos levegőpumpás szűrőt használta. És azért azok az akváriumok is működtek valahogy. Aztán később, olyan 15 éve sem volt ekkora kínálat, ennyi gyártó. Volt az egyféle ma is megtalálható "A" betűs lengyel gyártó. Akkoriban ha valakinek volt egy ilyen belső motoros szűrője, már az számított a "high-tech" akvarisztikának.

Ma meg már annyi gyártó, annyiféle szűrője van, beleértve a Kínából a boltokat elárasztó tömegszűrőket, hogy nem csoda ha az ember nem igazodik ki rajtuk és komolyan gondolkodóba esik, hogy melyiket is válassza.

(Off vége.)

2011. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!