Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vannak kanibál halak is? XDo. O

Vannak kanibál halak is? XDo. O

Figyelt kérdés
A régebbi halaink megették egymást és az utolsó aki megmaradt az meg belehalt a magányba...mért lehetett ez?(fajtát most nem tudok mondani de amint rájövök melyik fajta volt kiírom!)
2011. febr. 19. 14:32
 1/7 gfero ***** válasza:
betegek voltak,legyengültek,megölték vagy meghaltak a többiek felzabálták.ennyi.ez szokott lenni a rossz körülményeknek és a nem hozzáértésnek és utánajárásnak a ciklusa
2011. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értünk hozzá de valahogy ezek a halak másak voltak...lehhet hogy a kereskedéssel is lehetnek bajok?mert másik kereskedésből hoztuk őket mint szoktuk...
2011. febr. 19. 14:42
 3/7 gfero ***** válasza:
persze hogy lehet ,csak megbízható helyről szabad halakat venni
2011. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"fajtát most nem tudok mondani..."


"értünk hozzá..."


-

2011. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon amatőr vagyok, de azért leírom neked a tapasztalatomat.

Volt több féle halunk egy gupy társaságában (ő volt a kedvencem)

Egyre agresszívabb lett a kis kedvenc: csipkedte a többieket, és ahogy azok megsebződtek - megette őket..

Halkereskedésben ajánlották, hogy adjunk neki élő kukacokat (már nem tudom mi a neve), azokkal majd kiéli magát. Megette a kukacokat, majd még jobban rágerjedt a többi halra.

Mondták (hozzáértők): büntessük meg - külön raktuk kb. fél napra őt egy befőttesüvegbe és az akvárium mellé raktuk, hadd sóvárogjon. De nem jött meg az esze... Egyre brutálisabb lett és az összes többi halat rettegésben tartotta.

Végső megoldás: elköltöztettük egy jó barátunk akváriumába, ismeretlen haltársaságba. Ott húzta meg magát és onnantól tudta hol a helye a nagy világban.

2011. febr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gfero ***** válasza:
92%
előttem lévő nagyon szép és megható de tényleg .én ha rosszalkodnak 1 napig sarokba szoktam őket állítani de sajnos nálam se vésik az eszükbe hogy nem szabad csipkelődni
2011. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

pl a gömbhal az pont ilyen. Mint a Hegylakó, hogy csak 1 maradhat.


Viszont a valamiért megdöglött halakat minden hal megeszi így mondhatjuk, hogy minden hal kannibál. Nem olyan válogatósak mint mi. Csak az a lényeg, hogy husi legyen, és már eszik is.

2011. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!