Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pesten tudtok olyan díszhal...

Pesten tudtok olyan díszhal kereskedést, ahol szépek a Betták és más halak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én akvarista.hu-n néznék tenyésztőket. Ott legalább tudod, hogy kitől van, és hogy tartja. Kereskedésben gyakran rád sózzák a legbetegebbeket.
2011. febr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát eddig amiket én láttam... :S:S Szerencsétlenek.. kis 10 cm-es kocka műanyag valamiben vannak. Eléggé ramaty állapotban..
2011. febr. 19. 23:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Kereskedésben, vagy akvaristán? Nem mindegy azért.

[link]


Itt nézz szét.

2011. febr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pesti, de a bettákat direkt olyan kis tartályokban tartják, mivel kis helyen tartva nő az uszonyuk.
2011. febr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem.
2011. febr. 20. 18:00
 6/6 anonim ***** válasza:

tömcsy, legalább ne mondanál baromságokat... A megfelelő helyen, egészségesen tartva "nő szépen" az uszonyuk, nem azokban a sz@rokban kínlódva.


Nézd meg pesten az aquadepót, [link] , minden halat megfelelő méretű, tiszta akváriumban tartanak, gyönyörű, egészséges halaik vannak. Bettákból nem tartanak különlegességeket, de ami van, az egészséges és jól táplált, és 100 liter feletti akváriumokban vannak békés halakkal. Akvarista.hu-n Brekk szokott igazi különlegességeket árulni, tőle érdemes megkérdezni, de csak akkor, ha van legalább 2-3000 Forintod rá.

2011. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!