Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezt komolyan gondolták? (képpel)

Brigi ^^ kérdése:

Ezt komolyan gondolták? (képpel)

Figyelt kérdés

Ebbe a kis sz*rba akarják belegyömöszölni a halakat???! :O

Remélem nem válik divattá...


[link]


2011. febr. 22. 21:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak a kép kedvéért vannak benne halak. :-) Egyébként növényt sem lehet tartani? Nojó, nem ekkorában, hanem ilyesmire gondolok:

[link]

A csöves és a villanykörtés megoldás ötletes! :-)

2011. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Olyan mint egy kulcstartó.
2011. febr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kaméleány:

Ekkorában növényt tartani is művészet :) Megvan úgyan úgy az oxigén, szén-dioxid és tápanyag szükséglete, ami ekkora helyen erősen korlátozott. Szerintem ha mondjuk fél óránkánt lecserélik a vizét, talán elvan valahogy néhány, de hogy a Hemianthus micranthemoides nem, az biztos:)

2011. febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 gfero ***** válasza:
ezek művészeti alkotások amiből egyesek gondolom hogy rendeznek kiállításokat is. de nem gondolom hogy ilyenbe huzamosabb ideig tartják a halakat esetleg fotózni de ezáltal is olyan stresszesek lesznek a halak hogy nagy a valószínűsége hogy a halak elpusztulnak de szerintem ez őket nem nagyon izgatja mivel ezt egy műalkotásnak nézik
2011. febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen, ez praktikus és olcsó, mert nem kell bele sok növény :)


Nyugi, csak fotózásra készült, hogy dicsekedhessenek, ki tud minibb akváriumot csinálni. De ahhoz képes elég béna.


Én tudnék jobbat ha lenne egy ilyen kis műanyagdobozom, de akkor inkább garnélát raknék bele arra a kis időre, amíg fotózom. Azok jobban tűrik a bezártságot. Ez a kishal könnyen ki is ugrik, ha hirtelen beparázik és klausztrofóbiát kap :)

2011. febr. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!