Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az Easy Carbo toxikusan hat a...

Hektor98 kérdése:

Az Easy Carbo toxikusan hat a red cherry garnélákra?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. A túladagolás megölheti őket, a normál elvileg nem veszélyes. Mondjuk úgy hallottam, hogy a szaporodási kedvüknek az sem kedvez. Én csak minimálisat használok (kb. negyed adagot), nem vettem észre, hogy bajuk lenne vele. Bár viszonylag lassan szaporodnak, de ez nálam előtte is így volt sajnos.
2011. márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Platypus ***** válasza:
Ha nem adagolod túl, nincs vele baj. Az előírást be kell tartani, a csigákon kívül más élőlénynek nincs baja vele. A csigák sem pusztulnak, csak szaporodni nem szeretnek.
2011. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én Liqui carbo-t használok, de az is ugyanazt tudja.

2 naponta fele adagot nyomok a vízbe, néha meg azt is elfelejtem. Így nem tudom, hogy egyáltalán ér e valamit. Az biztos, hogy a növényeken semmilyen változást nem látok, meg a garnélákon sem :)

2011. márc. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!