Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehetnek egyszerre többen a...

Lehetnek egyszerre többen a szülőszobában?

Figyelt kérdés
Három olyan plattim is van (fiúnak vettem őket... :)) amik terhesnek tűnnek. Legalábbis hihetetlenül nagy a hasuk. Egy "szülőszobám" van. Beletehetem mind a hármat, vagy akkor az első gyerekeit megeszi a másik kettő?
2011. márc. 8. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy szülőszoba nagyon szűkös egy plattinak is, nemhogy háromnak. Az utódokról nem is beszélve. Tehát max egyet, de egy nevelőakvárium sokkal jobb lenne.
2011. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem raknák be egynél többet, mert lehetséges h megeszik a többiek.

Esetleg ha olyan müanyag szülöszobád amibe lehet kettö halat rakni és el lehet választani egy kis müanyag választó fallal.

2011. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem műanyag, csak kis sima hálós, pálcikákból. Akkor azt a "fiút" tartsam benne, amelyiknek a legnagyobb a pocakja?
2011. márc. 8. 18:45
 4/6 gfero ***** válasza:
sima hálósba nem lehet de a műanyagok 2-halnak vannak megcsinálva de utána egyből át kel rakni őket a nevelőakváriumba.de a műanyagosba is kel vigyázni mert ha sokat benne hagyod az ivadékok az alsó szintről felúsznak és a nagyok egyből megeszik őket
2011. márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. márc. 8. 18:54
 6/6 gfero ***** válasza:
hát akkor ha szerencséd van rakd őket sorjába ahogy az egyik megszül mehet a másik a szobába. vagy csinálsz egy keretet amit fel tudsz akasztani az akvárium oldalára és körberaksz egy dryvithálót,kisebb szemű függönyt és kész a szülőszóba legalábbis ameddig veszel egyet..
2011. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!