Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kerti-tóban betta, lehet?

Kerti-tóban betta, lehet?

Figyelt kérdés
nyáron nagy melegben a betta hímemet kiraktak a kerti tóba egy pár aranyhal közé.Nagyon békében éltek a víz nem volt hideg jó meleg volt,hiszen 35 fokos melegek voltak(persze ősszel bevittem a lakásba,,,még mindig él)!!:D....Sok helyen olvastam hogy bettákat más hallal nem nagyon lehet egyberakni!!!AKKOR EZ MOST HOGY TÖRTÉNHETETT MEG?
2011. márc. 16. 15:57
 1/6 gfero ***** válasza:
100%
az nem igaz hogy más halakkal nem lehet együtt tartani.a hímeket nem lehet egy helyen tartani
2011. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor ez nagyon érdekes.....hát a tó nem kicsi az biztos...1 betta+8,9 aranyhal volt benne!!NEKEM NEM BÁNTOTTÁK EGYMÁST!!!! :d
2011. márc. 16. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bi benne az érdekes?

Gferó nem úgy értette, hogy hímeket nem lehet más hallal tartani, hanem hogy több betta hímet nem lehet együtt tartani! Neked pedig egyedül volt, és úgy egy kimondottan békés hal!

2011. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*M
2011. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jójó nyugi
2011. márc. 16. 16:18
 6/6 A kérdező kommentje:
ja és kösz a válaszokat (:
2011. márc. 16. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!