Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Fagyasztott haleledelt elég...

Fagyasztott haleledelt elég csak a "sima" hűtőrészbe tenni?

Figyelt kérdés
A mélyhűtőben jegesre fagy, mindig várni kell mire kiolvad. :S Vagy ez így jó?
2011. márc. 16. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet a sima hűtőrészbe...ez a lényege. Veszel egy tiszta pohárba egy kis akváriumvizet, kinyomsz egy kocka fagyasztott kaját, beledobod a vízbe, kb. 2 perc alatt felolvad. Aztán picit megkevered az ujjaddal, fel is oldódott, beleöntöd a vízbe és ennyi az egész...
2011. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg, ha csak azt raknám mélyhűtőbe, ami még nem kell? Mert olyasmi a tartója mint a jégkocka, így le tudom vágni az éppen használatos kajaadagot, az meg menne a sima részbe. Úgy lehet?
2011. márc. 16. 19:37
 3/8 A kérdező kommentje:
1 db bettának nem fogok bedobni 1 heti halkaját...
2011. márc. 16. 19:37
 4/8 A kérdező kommentje:
Csipesszel veszek neki ki egy kevéskét mindig. :)
2011. márc. 16. 19:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó hát én a 60 db sügéremből indulok ki, azoknak kell egy pár kocka egy kajálásra. :) A bettának szerintem akkor csináld úgy, ahogy írtad, de az összeset semmiképp ne tartsd a hűtőben. Csak amit épp eszik, de sztem annak is a felét fagyaszd le mindig. Szerintem nem igazán egészséges sokáig kiolvasztva tárolni, nem tudom lehet-e valami baja, de szerintem nem hiába kell fagyasztva tárolni.
2011. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, neked adagolnod kell rendesen a kaját. :D Akkor fagyasztom majd inkább, lehet, hogy gyorsan megromlana, ha kiveszem. :( Viszont azzal a poharassal adtál ötletet, hogy belerakom azt az egy kis műanyag dobozka alját pár mp-re, úgy gyorsabban kiolvad. :D
2011. márc. 16. 19:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne olvasztgasd a darabokat, romlik a minőségük. Legegyszerűbben gilette pengével darabolható, de egy éles vékony kés, esetleg sniccer is megteszi. Én egy befőttesüveg tetejében szoktam lenyesni a széléből az adagot. Ha egy kockát egyszer feldarabolsz, utána már könnyebben vághatsz le kis részeket. De hűtőben semmiképpen ne tárold, megromlik és büdösödik is.
2011. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos infókat. :)
2011. márc. 16. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!