Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek megtörtént az aktus?

Szerintetek megtörtént az aktus?

Figyelt kérdés
Sziámi harcoshalaim együtt voltak végig egy 50lityos akváriumban. Én pesten lakom hétvégente járok haza hétközben apum eteti őket. Hazajöttem és láttam h kész a habfészek és láttam a nstény hasát csikosan,ami arra utal hogy mehet a menet. Fél ora mulva kivettem,de a kutyámmal voltam igy nem láttam h megtörtént-e az aktus de a csikok elmultak mielőtt kivettem
2011. márc. 18. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez már 18+ Szexrovatba írd :D
2011. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
komolyan kérdeztem irkáljál máshova,ez most fontos lenne...PARASZT
2011. márc. 18. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Gondolom ikrák sincsennek a fészekben, mert azt láttad volna.
2011. márc. 19. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Brigi ^^ ***** válasza:
Fél óra szerintem édeskevés volt... de ezt egyszerűen el lehet dönteni. Nézzed meg a habfészket, ha vannak benne pici sárgás színű golyók, akkor igen, ha pedig nincsenek, akkor AZPARA...
2011. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem sárgás, ha visszarakom a nőstényt épit szerintetek uj habfészket és megint lehet valami?
2011. márc. 19. 22:09
 6/6 Brigi ^^ ***** válasza:
hát a nőstényt én még nem láttam habfészket építeni, olvass utána alaposabban, csak utána próbálkozz újra! az akvaristán van egy csomó jó bejegyzés az ilyen "házi szaporításokról" :)
2011. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!