Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol lehetséges Budapesten...

Medline kérdése:

Hol lehetséges Budapesten fehér, / hím és nőstény / koronás, betta splendens / sziámi harcoshalat / vásásrolni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Boltban esélytelen.

Aki esetleg tud neked segíteni, az akvarista.hu-n Brekk. Ő tart rengeteg ritkaságot és ő áll kapcsolatban a legtöbb belföldi és külföldi nagykerrel, tenyészettel. Börzékre szokott vinni különleges bettákat, olyan 2-3000 ft körüli áron. Nem tudom, most éppen van-e neki.

2011. márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves Murr!


Köszönöm a segítséged. Felvettem a kapcsolatot Brekk-el. Nehéz lesz beszerezni. További szép napot!

2011. márc. 27. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit.

Gondoltam, hogy nem egyszerű, nagyon ritkák. Azért sok sikert hozzá!

2011. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves Murr!


Kedvesemmel mindig sikerül bele nyúlni a ritkaságba vagy a legdrágábba.:S

Ki hinné, hogy pont a fehér a ritka!? Gondolhatod, hogy 3 hete vadászunk fehéreket, de segítségeddel előre láthatólag már vasárnap érkeznek az új családtagok.:)

Köszönjük még egyszer.:)


Üdv.:

Med

2011. márc. 28. 08:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Én terraplaza-n láttam egy gyönyörű sugáros fehér bettát. Az árát nem kérdeztem meg, de szerintem olyan 2-3000 ft körül lehetett.
2014. febr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!