Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Neo. Multi (sokcsíkú csigasügé...

Neo. Multi (sokcsíkú csigasügér) mellé még valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


tudom sokan nemmel fognak válaszolni, de azt szeretném emgtudni, lehetne-e torpedó sügéreket tartani 6 db csigasügér mellett 54 literben. Az aksit ma rendeztem be, szerdán jönnek a csigasügerek...

Az egyik sarokban mészkőből csináltam egy egész barlangrendszert, és arra gondoltam ha csigaházakat a lehető legmesszebb helyezem a szikláktól, talán tudnak külön élni. A csigasügi el nem hagyná a házát, a torpedó meg nem merészkedne nyílt vízre, elvileg a sziklák között maradna. Nagyon örülnék ha esetleg valaki adna valamilyen tapasztalatot vagy reményt... nincs lehetőségem nagyobb aksira :(


Nagyon köszi


2011. márc. 29. 18:20
 1/2 Frontosa ***** válasza:

Nem!

A Torpedósügerek 100 liter alatt szóba se jöhetnek. A hiedelemmel ellentétben elég agresszív fajta, megnő 13-14 centisre, tehát kb. egy csigasügér 3-4-szerese. Egy nagyobb 150-200 literesben hasonló méretű fajokkal tarthatnád csak.

Ilyen kis akváriumban nem sok lehetőséged van sajnos arra, hogy több fajt is tarts.

Üdv,

2011. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Frontosa ***** válasza:

Ja és azt ugye tudod, hogy az akvárium beüzemelése után 2-3 hétig üresen kell járatni, csak utána jöhetnek a halak?

Ma berendezted, holnap meg jönnek a halak?

Ez nem fog menni, biztos, hogy a 6 csigasügérből nem sok fog életben maradni.

2011. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!